مشکلات قلبی و عروقی رو میشه با طب سنتی درمان کرد؟

دانستنیهای پزشکی, درمان با اجناس آکا ایران, طب سنتی و مکمل, گیاهان دارویی, همه چیز درباره قلب

۲ دیدگاه
۱,۴۸۸ بازدید

در چند دهه گذشته مشکلات قلبی و عروقی یکی از دلیلای کلی مرگ و میر آدم بوده. با سرعت گرفتن این مریضی همه گیر، پاتولوژی عوامل ایجاد کننده این مریضی اهمیت زیادی در روشای درمان اون خصوصاً در طب سنتی داره. این گروه از بیماریا شامل بیماریای قلب و رگای خونی است از جمله بیماریای عروق کرونر، مشکل قلبی، سکته قلبی، آریتمی قلبی (تپش بی نظم قلب) و کاردیومیوپاتی (تغییرات در ماهیچه قلب)  هستش.

مشکلات قلبی و عروقی رو میشه با طب سنتی درمان کرد؟

عوامل خطرساز بروز این مریضی از چند سال پیش به رسمیت شناخته شده سطح بالای لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL)، کلسترول، مصرف دخانیات، فشار خون بالا، دیابت، چاقی شکمی، استرسا و تنشای روحی، نبود مصرف مواد غذایی سالم و طبیعی و به کار گیری روغنای ناجور و صنعتی، مصرف زیادتر از اندازه الکل و نبود فعالیت بدنی منظم. حمله قلبی وقتی که یک یا چند رگ خونی قلب به وسیله تجمع چربی ها و لخته شدن خون بسته می شه، اتفاق میفته و باعث کمبود یا نبود خون رسانی به بخشایی از قلب می شه. در آدمایی که زمینه دچار شدن به این مریضی رو دارن، تشخیص به موقع گرفتگی رگا و درمان اون از اهمیت زیادی برخورداره. درمان به موقع به وسیله طب سنتی علاوه بر این که احتمال بروز حالت بحرانی مریضی رو کم می کنه از هزینه های زیاد درمان و عملای جراحی خطرساز هم جلوگیری می کنه.

مشکلات قلبی و عروقی و طب سنتی

از اول تمدن بشری گیاهان دارویی نقش کلی ای رو در درمان خیلی از بیماریای آدم داشتن و امروزه هم باتوجه به نمایان شدن مشکلات زیاد و اثرات جانبی داروهای شیمیایی گرایش واسه مصرف داروهای گیاهی و به کار گیری روشای درمانی طب سنتی در حال زیاد شدنه. از اونجا که طب سنتی به جای درمان ظاهری بیماریا به اصل و باطن عوامل بروز بیماریا می پردازه، افزایش علم در مورد عوامل ایجاد کننده بیماریای جور واجور می تونه در مورد درمان باطنی اونا به درد بخور باشه. با در نظر گرفتن مواد مؤثره مختلفی که در بافت گیاهان دارویی هست و با به کار گیری ترکیب گیاهان دارویی جور واجور همراه با در نظر گرفتن اصول طب سنتی، می-توان به ترکیبایی رسید که بتونن مشکلات به وجود اومده به وسیله بیماریای جور واجور رو به صورت ریشه ای و نه ظاهری درمان کرد.

همونطور که گفته شد، اصلی ترین عامل بروز مشکلات قلبی و عروقی تجمع و رسوب چربی در جدار رگا هستش. با در نظر گرفتن این موضوع، داروی مقطر  ۱۷ گیاه آکا ایران (کاردی آی) با در نظر گرفتن اصول طب سنتی و عوامل ایجاد کننده بروز مشکلات قلبی و عروقی میتونه که خیلی راحت به محل ایجاد رسوبا در اعماق مویرگا نفوذ کرده و با در نظر گرفتن این که گیاهان به کار رفته در ساختار این مقطر توانایی بالایی در دفع چربیای رسوب شده در رگا، تصفیه خون و تنظیم فشار خون داره، این دارو می تونه در مدت زمان تقریباً کوتاهی مشکلات به وجود اومده به وسیله بیماریای تصلب شرایین، چربی خون، فشار خون بالا، رو بهتر کنه.

منبع

http://www.heart.org

نویسنده

دکتر سارا بخشائی

.

منبع :