دانلود پایان نامه

 مطالب این پست :  پروژه اقتصاد نفت : بررسی جایگاه ایران در بازار جهانی نفت
   با فرمت ورد  word


دانشگاه آزاد اسلامی

 

واحد علوم و تحقیقات
 
 
پروژه اقتصاد نفت
 
موضوع:

بررسی جایگاه ایران در بازار جهانی نفت

 
استاد:

دکتر امامی میبدی

 
 رشته: کارشناسی ارشد مخازن هیدروکربوری
دانشجو:

کریم امیراحمدی

شماره دانشجویی: 84005556

 

 

رشته: کارشناسی ارشد مخازن هیدروکربوریدر این مقاله سعی خواهد شد با توجه به مجموعه داده ها و اطلاعات مطرح شده در که جایگاه ایران در بازار جهانی نفت تبیین شود. در عین حال در این مقاله، موازنه موجود میان درون گرایی و برون گرایی در سیاست گذاری و اداره صنعت نفت وگاز کشور بررسی می شود و پیامدهای آن مورد مطالعه قرار می گیرد. درنهایت نیز روشهای ایجاد موازنه جدید میان این دو عرصه با توجه به منافع ملی کشور در بخش نفت و گاز بررسی خواهد شد.
این مقاله از دو بخش تشکیل شده است.بخش اول چشم اندازی از وضعیت کنونی بخش نفت در ایران ارائه می کند در این بخش ابتدا امکانات و تواناییهای کشور در بخش انرژی مورد بررسی قرار می گیرد و سپس اهداف سیاستهای حال حاضر و آتی بخش انرژی و همچنین اقدامات انجام شده و در مسیر این سیاستها، بررسی می‌شود. با مجموعه مطالب بخش اول، تصویری از جایگاه ایران در صنعت نفت جهان به دست خواهد آمد.

بخش دوم فصل عرصه های درون گرایی برون گرایی در سیاست گذاریها و اداره امور بخش نفت و گاز کشور را مورد بررسی قرار می دهد. بدین ترتیب با ارائه الگوی جدیدی از توازن میان درون گرایی و برون گرایی در سیاستهای نفت و گاز کشور ،‌راه های ارتقای جایگاه ایران در بازار انرژی جهان تبیین می شود.

متن کامل را می توانید دانلود کنید

word


 
 
فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar فشرده شده اند
برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید.
 
دانلود پروژه اقتصاد نفت : بررسی جایگاه ایران در بازار جهانی نفت


دیدگاهتان را بنویسید