دانلود پایان نامه

نکته مهم : برای بهره گیری از متن کامل پژوهش یا مقاله می توانید فایل ارجینال آن را از پایین صفحه دانلود کنید. سایت ما حاوی تعداد بسیار زیادی مقاله و پژوهش دانشگاهی در رشته های مختلف می باشد که می توانید آن ها را به رایگان دانلود کنید

2- چرا از طريق آموزش الكترونيك ياد بگيريم ؟

اين روش دانشجويان را تشويق مي كند تا از خود خلاقيت و كنجكاوي بيشتري نشان بدهند . در ضمن ياد مي گيرند كه چگونه به سرعت به تكنولوژي هاي جديد ، دست يابند و دانشجويان اين انعطاف پذيري را دارند كه به يادداشتهاي دروس دسترسي داشته و در مباحثات اتاقهاي گفت و گو و چت شركت داشته باشند و اين امكان را دارند تا در هر زماني كه برايشان مناسب می باشد با مدير سايت آموزش دهنده (Facilitator) ارتباط مستقر كنند . انعطاف پذيري اين نوع آموزش براي افرادي كه به دليل تعهدات شغلي يا شخصي قادر به شركت كردن در يك كلاس رسمي نيستند ، محيط آموزشي مناسبي را فراهم مي آورد . مثلا براي كساني كه در ساعات متغير كار مي كنند يا اشخاصي كه به دليل استراحت در منزل شانس حضور در دانشگاه را ندارند در حالي كه ديگران در همان زمان در كلاسها شركت مي كنند اين روش انتخاب خوبي براي اشخاصي می باشد كه چه از نظر مخارج و يا وقت براي ادامه تحصيل امكان سفر به خارج از كشور را ندارند .
3- بين برنامه هاي ارائه شده به صورت online و كلاس درس چه تفاوتي هست ؟
برنامه ها در هر دو يكسان هستند با اين تفاوت كه نحوه ارائه آنها متفاوت می باشد . در روش online همه چيز از طريق شبكه هدايت مي گردد كه شامل حضور در كلاسهاي گفت و گوي اينترنتي (web chat) و دسترسي به يادداشتهاي نمونه و حتي ارتباط زنده با مدير سايت آموزش دهنده (Facilitator online) مي باشد .
4- آموزش الكترونيكي براي چه كسي می باشد ؟

شما می توانید تکه های دیگری از این مطلب را در شماره بندی انتهای صفحه بخوانید              

آموزش الكترونيكي عملا براي همه می باشد . شما مي توانيد كارمندي حرفه اي باشيد كه مي خواهد مهارت هاي (فن آوري اطلاعات) IT خود را به صورت امروزي در بياوريد يا دانشجويي كه در صدد كسب تحصيلات عاليه می باشد . يا فرد بيكاري كه دوست دارد در خانه و با سرعت يادگيري خود به مطالعه و آموختن بپردازد . هر فردي مي تواند براي ارضاي نيازهاي آموزشي خود از اينترنت بهره ببرد .
5- چگونه مي توان از آموزش الكترونيكي بهره مند گردید ؟
آموزش الكترونيكي راه حل آموزشي موثر ، سهل الوصول و داراي كيفيت بالا می باشد . مي توانيد از حضور در كلاسهايي كه مطابق برنامه ريزي شخصي يا شغلي تان می باشد لذت ببريد . خواه هدف شما پيشرفت شغلي ، غناي فردي و يا كسب مدرك اعتباري قابل انتقال باشد . رشته هاي online بلا استثنا قابل دسترسي هستند ، منبعي قابل اطمينان كه اطلاعات و همان دستور العمل ها و دروسي كه خواستار آن بوده ايد با كيفيت بالا به شما عرضه مي كند آن هم بدون وجود دائمي موانعي كه همه ما را از دست يافتن به فرصتهايمان محروم مي كند . در ضمن هر برنامه آموزشي را مي توان ذخيره كرد و براي دانشجويان فرستاد تا از آن براي سنجش خود بهره گیری كنند . به عبارت ديگر ، اين روش كه در آن يادگيرنده مورد توجه می باشد ، اين امكان را به دانشجويان مي دهد تا به تجربه يادگيري خود بپردازد .
6- بنابراين مهمترين فوائد آموزش الكترونيكي يا مطالعه online كدام می باشد ؟
نخست آنكه نيازي به صرف وقت و حضور در كلاسهاي درس نيست . دوم ، مي توانيد از طريق شبكه ارتباطي با دانشجويان و مدرسان تمام دنيا ارتباط مستقر كرده و به بحث و گفت و گو بپردازيد . سوم ، مزيت برخورداري از يك روش مطالعه انعطاف پذير كه مطابق نيازهاي شماست را خواهيد داشت . چهارم ، سرعت مطالعه در دست دانشجو می باشد و مي توانيد عنوانها را مرور كرده و در هر خطه سرعت خواندن آن را با در نظر داشتن درك و فهم خود بالا ببريد . پنجم ، اطلاعات ضروري در مورد پيشرفت آموزشي براي سنجش و ارزيابي شخصي ، به سرعت ارائه مي گردد . ششم ، مانند كلاسهاي درس شما هم از همان برنامه هاي آموزشي ، دروس مرجع و راهنماييهاي درسي و شناخت برخوردار مي شويد . هفتم ، در مطالعه از طريق online با غناي آموزش گروهي مواجه مي شوديد . هشتم ، مطالعه از طريق online شما را تشويق مي كند تا كنجكاوي و ابتكار بيشتري به كار ببريد و امكان دسترسي به تكنولوژيهاي جديد را افزايش داده و با بهره گیری از فن آوري رايانه ، اطلاعات شما را به روز نگه مي دارد . نهم ، در پايان هر ترم فرم ارزيابي online اطلاعات ضروري و لازم درمورد برنامه را به شما منتقل مي كند . در آموزش الكترونيكي از موارد درسي online كه در ارتباط با بحث و گفت و گو اتاقهاي chat (گفت و گو) همزمان و email و مدارك مربوط به رشته ها كه قابل download كردن می باشد ، برخوردار مي شويد . اين روش تجربه يادگيري موفقي را براي شما به وجود مي آورد . زماني كه برنامه خود را از طريق شبكه دريافت مي كنيد اين ناجازه را خواهيد داشت تا يكي يكي و بدون يك برنامه زماني ثابت و يا كلاس درس به فعاليت بپردازيد . پس مي توانيد با كنترل كامل ، از موارد درسي موجود با هر سرعتي كه مايليد ، سريع يا كند بهره گیری كنيد . پس مي توانيد هر عنواني را هر اندازه كه دوست داريد مرور كنيد و يا از عناويني كه با آنها قبلا آشنا شده ايد ، به سرعت بگذريد . براي هر برنامه موجود يك مدير سايت آموزشي online كه در آن موضوع مهارت دارد ، انتخاب مي گردد . او مانند يك مدرس در كلاس درس می باشد كه فرايند يادگيري يك برنامه هفتگي شما را راهنمايي مي كند و از طريق جلسات منظم chat با شما و دانشجويان ديگر ارتباط مستقر كرده و به تمام سئوالهايي كه اتاق بحث و گفت و گو فرستاده شده ، پاسخ مي دهد . اين پيغامها در اتاق chatثبت مي شوند تا اگر خواستيد دوباره به مرور آنها بپردازيد . دانشجويان علاوه بر متخصصان آكادميك online مي توانند از امكانات off line هم بهره ببرند . تيمهاي متشكل از افراد حرفه اي كه وقت خود را صرف ايجاد يك تجربه يادگيري براي شما كرده اند امكانات chat و مرور امتحانات online را مانند سرويس خدمات به مشتريان به شما پيشنهاد مي كنند .
7- آموزشهاي تحت وب چگونه می باشد ؟
شما برنامه آموزشي خود را با در نظر داشتن سيستم عامل رايانه و يك محيط آموزشي كه شبيه سازي شده می باشد دريافت مي كنيد اساسا آزاد هستيد تا مطابق ميل خود كار كنيد بدون اطلاعات ضروري بدست آمده مستقلا به يادگيري مشغول شده و اين توانايي را پيدا ميكنيد تا با استقلال كامل به ارزيابي سطح مهارت هاي خود بپردازيد
8- آموزش تحت وب براي چه كساني مناسب می باشد ؟
افراد حرفه اي كه بدنبال راهي مناسب براي تازه كردن مهارت ها و دانش ويژه هستند . همچنين افراد حرفه اي كه بايد وضعيت گواهي يا اعتبار نامه هاي خود را از طريق كسب برخي مهارت ها حفظ كنند . دسته ديگر افراد بالغي كه براي مطالعه به روش خود برنامه ريزي كرده ، ترجيح مي دهند كه مستقلا كار كنند . همچنين شركتهايي كه در کوشش براي آموزش گروه زيادي از مردم در مدت زمان كوتاه و يا گروه كوچكي در مدت زمان بيشتري هستند . يك گروه شغلي يا نقاط شروع متفاوت در يك مهارت لازم و نيز گروه هاي كه در مكانهاي جغرافيايي مختلف هستند مي توانند تحت آموزش وب باشند .

مزاياي منحصر به فرد بهره گیری از كالج اينرنتي پارس :

 

انجام فرآيندهاي بازرگاني به كمك تكنولوژي پيشرفته (تجارت الكترونيكي).
• فروش كالا و خدمات از طريق شبكه رايانه‌اي‌.
• روش هاي نوين مديريت و تبادل اطلاعات بازرگاني.
• دريافت كاتالوگ الكترونيكي بدون نياز به هزينه‌هاي چاپ، تبليغات و ارسال.

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید                     

• ايجادخدمات بانكي اينترنتي.
• سرمايه گذاري روي خط (on line).
• خرده فروشي روي خط(on line) .
• حضور موثر در تجارت جهاني و از ميان رفتن مرزها .
• امکان ارائه خدمات و محصولات در سطح گسترده جهاني.
• افزايش صادرات غير نفتي وتحقق ارز آوري براي كشور.
• دسترسي آسان به هرگونه اطلاعات بازرگاني از طريق لينكهاي مرتبط .
• برقراري ارتباط سريع با خريدار و فروشنده.
• از ميان رفتن فاصله جغرافيايي ميان خريدار و فروشنده.
• افزايش و سرعت تبادل اطلاعات و جلوگيري از اتلاف وقت.
• صرفه جويي 15 تا 75 درصدي در هزينه كارهاي بازرگاني
• امكان گزينش بهترين ها براي مصرف كننده .
• افزايش فروش براي توليد كننده و توزيع كننده .
• عدم وجود محدوديت زماني و دسترسي شبانه روزي به منابع .
• تخفيف هاي الكترونيكي براي خريداران معتبر هر سايت .

• امكان نظر سنجي روي خط از مصرف كنندگان .
• شفاف سازي قيمت و كيفيت
• افزايش سطح فرهنگ سرمايه گذاري و ايجاد ثروت.
• افزايش سطح رفاه عمومي .
• افزايش فرصتهاي جديد شغلي، ايجاد فرصتهاي تجاري جديد براي صنايع و بنگاه‌هاي بازرگاني.
• جلوگيري از اتلاف وقت و کاهش ترددهاي بي مورد.
• کاهش هزينه‌هاي سربار و ايجاد رقابت در سطح بين الملل.
• عدم حضور واسطه.


دیدگاهتان را بنویسید