پرداخت هزینه برای هر کلیک یک عنصر اساسی یک استراتژی جامع بهینه سازی موتور جستجو است زیرا نتایج فوری را به همراه می آورد. شما می توانید با PPC به اهداف مختلفی برسید و برخی از متداول ترین دلایل استفاده از این تبلیغات شامل بهبود دید ، شناسایی موارد جدید ، آوردن ترافیک بیشتر به سایت شما و افزایش تبدیل های شما می شود. در پایان ، یکی از دلایلی که مشاغل از PPC استفاده می کنند ، رشد است. اگرچه اجرای PPC آسان است ، اما برخی از برنامه ریزی ها و آماده سازی ها را انجام می دهد ، بنابراین امروز همه چیزهایی را که باید در مورد ایجاد یک کمپین موفق بدانید می آموزید.

برنامه ریزی

با بهینه سازی وب سایت خود شروع کنید

قبل از شروع هرگونه فعالیت PPC ، بسیار مهم است که ابتدا قدم برداشته و صفحات فرود را که با تبلیغات شما کار می کند ، خطاب کنید. به همین دلیل است که بسیار مهم است: هنگامی که چشم اندازها روی یک تبلیغ PPC کلیک می کنند ، به این دلیل است که محتوای تبلیغاتی آنها را مورد علاقه خود قرار می دهد و آنها می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند. اما اگر پیوندی که روی آنها کلیک کرده اید ، آنها را به صفحه ای نامربوط یا عمومی در وب سایت شما ، مانند صفحه اصلی خود ، منتقل می کند ، سپس این چشم انداز احتمالاً جهش می یابد.

کلیک بر روی یک تبلیغ PPC تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در مورد این تبلیغ وجود دارد ، به همین دلیل ایجاد صفحات فرود سفارشی شده همزمان با محتوای تبلیغ ضروری است. به عنوان مثال ، اگر در رستوران خود یک تبلیغ PPC را پیشنهاد می کردید که پیتزا های دو نفره را پیشنهاد می کرد ، باید صفحه فرود این آگهی جزئیات بیشتری درباره تبلیغات ، کوپن برای بازپس گیری پیتزا رایگان یا چیز دیگری باشد که به طور خاص با آن مرتبط است. محتوای آگهی

پیتزا

نکته دیگری که شما باید با صفحات فرود خود انجام دهید ، بهینه سازی آنها برای عملکرد است زیرا اگر چشم انداز روی تبلیغ شما کلیک کنید و به صفحه ای که به سرعت بارگیری نمی شود ، پایان می یابید ، پیمایش دشوار است یا مشکلات فنی دیگری دارد سپس آنها نیز گزاف گویی خواهند کرد. اکنون برای حداکثر رساندن تبدیل های سایت خود وقت بگذارید تا آینده هایی که بعدا می آیند بیشتر دنبال شوند. در اینجا چند روش برای بهینه سازی سایت خود برای تبدیل ها آورده شده است:

مشکلات

   

 • از تماس های واضح و قانع کننده برای اقدام استفاده کنید
 •  

 • از یک طرح ساده و فضای زیادی استفاده کنید
 •  

 • عناوین قانع کننده و جلب توجه بنویسید
 •  

 • کپی را روشن و واضح بنویسید
 •  

 • برای حفظ توجه از ویدیو و تصاویر به صورت استراتژیک استفاده کنید
 •  

 • هضم اطلاعات را با استفاده از گلوله ها ، نقل قول های ایستاده و تصاویر تصحیح کنید

استراتژی پیشنهادات را انتخاب کنید

چندین استراتژی مناقصه مختلف برای انتخاب وجود دارد و انتخاب درست آن به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله بودجه ، تجربه شما با PPC و اهداف شما. یکی از اولین انتخاب هایی که باید انجام دهید بین مناقصه دستی و خودکار است. اگر قبلاً PPC را انجام نداده اید ، ممکن است بخواهید با مناقصه دستی شروع کنید ، به خصوص اگر با بودجه کم کار می کنید ، زیرا دفترچه راهنما به شما امکان می دهد در هر کلیک کلاه هزینه خود را تنظیم کنید. مبادله با کتابخانه این است که شما فرصتی برای بهینه سازی پیشنهادات خود ندارید.

در انتهای دیگر ، مناقصه خودکار است ، که باعث می شود مقدار زمان لازم برای مدیریت کمپین کاهش یابد ، اما ممکن است هزینه کمی بیشتر را بپردازید. در مورد پیشنهاد قیمت خودکار ، چندین استراتژی مناقصه مختلف وجود دارد و می توانید در مورد استراتژی های مختلف AdWords مستقیماً از گوگل اطلاعات بیشتری کسب کنید. اساساً استراتژیهای مختلفی وجود دارد که بسته به اینکه هدف شما افزایش تبدیل ، دید یا ترافیک است ، می توانید انتخاب کنید.

قیمت

بودجه تنظیم کنید

بودجه بخش مهمی از یک فعالیت PPC است ، اما بهترین بخش در مورد این نوع تبلیغات این است که شما هنوز هم می توانید این کار را با بودجه محدود انجام دهید ، و می توانید کنترل دقیقی بر میزان هزینه خود داشته باشید. در حقیقت ، اگر تازه وارد PPC هستید ، پول زیادی برای دور ریختن ندارید و فقط می خواهید آب ها را آزمایش کنید ، هنوز هم می توانید با سرمایه گذاری به اندازه ۲۵ دلار شروع به کار کنید. با این فرمول ساده می توانید بودجه خود را مشخص کنید:

دلار

بخش سود معادله شامل سود شما در هر تبدیل است. برای تعیین کمیسیونی که برای AdWords پرداخت می کند ، باید تصمیم بگیرید که چه مقدار از این سود را می توانید فدا کنید و در عین حال ارزشمند بودن این کمپین است. برای نرخ تبدیل خود ، باید به داده های گذشته نگاهی بیندازید ، یا می توانید از استاندارد صنعت استفاده کنید ، که ساعت موتور جستجو می گوید ۲ ۲ ۷ درصد است. سپس حداکثر CPC را بر اساس تعداد کلیک های مورد نظر خود ، ضرب کنید و تعداد روزها را ضرب کنید (حداقل یک ماه بروید) تا بودجه خود را بدست آورید.

کلمات کلیدی خود را تحقیق کرده و آنها را با خردمندانه انتخاب کنید

تحقیقات کلمات کلیدی احتمالاً یکی از مهمترین جنبه های یک فعالیت PPC است زیرا ستون فقرات کل فرآیند است. بدون کلمات کلیدی ، راهی برای eng جستجو وجود نخواهد داشتاین بدانید که چه زمانی تبلیغات خود را نمایش دهید. به همان میزان مهم ، انتخاب کلید واژه های مناسب می تواند موفقیت کمپین شما را تضمین کند و بیشترین بازدید ، بیشترین کلیک ، بیشترین ترافیک و بیشترین تبدیل را به شما وعده دهد. در اینجا چند نکته برای انتخاب کلمات کلیدی آورده شده است:

   

 • به آنچه در رقابت شما استفاده می شود نگاه کنید
 •  

 • اگر مشتری بودید که به دنبال محصولات یا خدمات خود می گشتید به آنچه جستجو می کنید فکر کنید
 •  

 • از جستجوی کلمه کلیدی گوگل یا برخی ابزار دیگر برای شناسایی فرصت ها استفاده کنید (هر دو Moz و SEMrush از ابزارهای کلیدی کلیدی استفاده می کنند)
 •  

 • به جای کلی یا مبهم بودن با کلمات کلیدی خود خاص باشید
 •  

 • کلمات کلیدی محلی را در صورت امکان انتخاب کنید

هرچه در انتخاب کلمات کلیدی بهتر باشید ، بازدید بیشتری خواهید کرد. فراتر از این ، با این وجود ، به عنوان یک نتیجه با کیفیت بالاتر و در هر کلیک هزینه کمتری به شما تعلق می گیرد.

یکی دیگر از عناصر مهم انتخاب کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی منفی است زیرا این موارد باعث حذف فیلترهای کلمات کلیدی می شود. به عنوان مثال ، می گویند شما می خواهید بستنی تبلیغ کنید اما کالای نرم را به فروش نرسانید ، می توانید از soft soft به عنوان یک کلمه کلیدی منفی استفاده کنید تا جستجوهایی را که به دنبال آن دسته از کالاها هستند جستجو کنید.

یک قاتل آگهی ایجاد کنید

هنگامی که صفحه فرود خود را آماده کردید ، در مورد بودجه و ساختار مناقصه تصمیم گرفتید و کلمات کلیدی خود را با دقت انتخاب کردید ، اکنون دیگر زمان آن رسیده است که تبلیغات واقعی خود را خراب کنید. یکی از مهمترین مواردی که باید به خاطر بسپارید این است که آن را کوتاه و نکته نگه دارید ، زیرا شما اتاق یا وقت زیادی برای جلب توجه چشم اندازها ندارید.

نکته مهم دیگر داشتن هدف در ذهن و نوشتن نسخه بر اساس آن هدف است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید فروش روز پدر را افزایش دهید ، نسخه تبلیغ شما باید نشان دهنده این باشد که در حال فروش یک روز پدر هستید. لازم نیست بیش از حد خلاق باشید ، اما باید توجه آنها را جلب کنید ، علاقه آنها را جلب کنید و کنجکاوی آنها را ترسیم کنید.

برای کمک به جلب توجه ، یک گزاره ارزش منحصر به فرد را در نظر بگیرید که باعث می شود پیشنهاد شما از هر کس دیگری متفاوت باشد ، و با یک جمله توضیح دهید که چگونه این به نفع مشتریان است. با مراجعه به مثال روز پدر ، شاید شما یک ابزار ویژه ای داشته باشید که عشق را دوست می دارد و هیچ کس دیگری از سهام خود را که می توانید در آگهی ذکر کنید وجود ندارد.

ندای عمل را فراموش نکنید.

نکته دیگر درباره ایجاد آگهی که به اندازه کافی برای فرمان بخش خود مهم باشد ، فراخوانی برای اقدام است. بدون CTA ، هیچ تبلیغی برای تبلیغ وجود ندارد ، زیرا CTA به چشم اندازهای علاقه مند می گوید آنچه را که در آینده انجام خواهند داد. CTA می تواند کوتاه و شیرین باشد ، اما باید واضح ، مختصر و قانع کننده باشد ، مانند “اکنون بخرید”.

برای اطمینان از عملکرد ، تبلیغات خود را آزمایش کنید

پس از اتمام تبلیغات شما ، متأسفانه هنوز کار شما انجام نشده است. در واقع ، این زمانی است که کار واقعی شروع می شود ، و این شامل ردیابی تبلیغات شما ، اندازه گیری عملکرد و ایجاد تغییرات در صورت لزوم برای بهبود نتایج است. یک راه عالی برای انجام این کار با آزمایش A / B است زیرا به شما امکان می دهد دو نسخه تقریباً یکسان با همان تبلیغ را همزمان اجرا کنید ، با یک تفاوت مهم. فقط می توانید عناصر مورد نظر خود را تغییر دهید ، از جمله کپی ، CTA ، کلمه کلیدی یا حتی خود صفحه فرود. اما هنگامی که بدانید کدام نسخه بهتر عمل می کند ، تغییرات لازم را انجام دهید و هدر دادن پول را در تبلیغ کمتری متوقف کنید.

نتیجه گیری

PPC کار بسیار دشواری نیست ، اما نیاز به دانش کمی در مورد چگونگی عملکرد این فرآیند و برنامه ریزی و تحقیق زیادی دارد اگر می خواهید بهترین تلاش برای ROI را از تلاش خود بدست آورید. موارد کلیدی که باید به خاطر داشته باشید شامل بهینه سازی صفحه فرود شما قبل از هر چیز دیگری ، و سپس تعیین بودجه و انتخاب استراتژی مناقصه ای است. سپس وظیفه بسیار دشوار اما قابل دستیابی برای تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی مناسب به دست می آید. این با ایجاد تبلیغ شما دنبال می شود. و پس از راه اندازی آگهی ، باید ردیابی ، اندازه گیری ، آزمایش و ترفند را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که تلاش های PPC شما باعث ایجاد ترافیک ، تبدیل و یا منجر به هدفی می شود که به آن شده اید.