آیا مشاغل خرده فروشی را اجرا می کنید که خوب انجام می شود و آیا نمی دانید چگونه می توانید فروش جهانی را گسترش دهید؟ آیا به دلیل نگرانی های امنیتی و یا به سادگی عدم درک در مورد آن عنصر تجارت ، در تجارت الکترونیکی شک دارید؟

اگر در هر نوع خرده فروشی هستید یا به آن فکر می کنید ، یا اگر مشتری های شما در آن قرار دارند ، هرگز زمان بهتری برای درک بهتر از آنچه برای تداوم تجارت الکترونیکی لازم است ، وجود ندارد.

ماندن رقابتی

به گفته کارآفرین ، بسیاری از افراد به خرید داخل فروشگاه خود ادامه خواهند داد و این بازار هنوز هم بسیار بیشتر از خریداران آنلاین است. پیش بینی می شود خرید آنلاین با سرعت بسیار زیادی رشد کند ، به طوری که ۵۶٪ ژنرال Xers و ۶۷٪ از هزاره ها در آمریکا محتمل ترین آمار جمعیتی برای خرید هستند.

در واقع مهم است که هرچه سریعتر درباره تجارت الکترونیک بیاموزید زیرا این تجارت (به خصوص تجارت الکترونیکی تلفن همراه) طی چند سال گذشته با درآمد ۷۰۰ میلیارد دلار در ایالات متحده در سال گذشته ۳۰۰ درصد رشد کرده است. پیش بینی می شود که تا سال ۲۰۲۱ ، ۱۷٫۵٪ از خرده فروشی های جهانی را تشکیل دهد (از ۷٫۴٪ در سال ۲۰۱۵) و پیش بینی می شود که این فروش در چند سال آینده به ۴،۸۷۸ میلیارد دلار برسد.

دلار

در حال حرکت جهانی

ناگفته نماند که تنظیمات آجر و ملات به مکان محدود شده است و بسته به محصول یا خدمات شما ، این می تواند کلیدی در درآمد شما باشد. اما حتی اگر فکر می کنید که تجارت شما به محلی خود احتیاج دارد ، گسترش در سطح جهانی می تواند به شما امکان دهد تا به جنبه های جدید شغلی خود بپیوندید.

به عنوان مثال ، اگر تجارت شما در درجه اول خدمات مستقر است ، ممکن است بخواهید پیشنهادهای محلی خود را با محصولاتی که مردم می توانند بصورت آنلاین از شما خریداری کنند ، تکمیل کنید ، مانند آرایشگری که لوازم جانبی ویژه ای را ارائه می دهد. همچنین ممکن است در صورت پیشروی به سمت فروش آنلاین ، بتوانید راحت تر وارد بازار سفر و جهانگردی شوید.

کاهش هزینه ها

از آنجا که تجارت الکترونیکی تمایل دارد هزینه های بسیار کمتری نسبت به مجموعه آجر و ملات متحمل شود ، افزودن یک مؤلفه آنلاین به تجارت فعلی شما نیازی به سرمایه گذاری پرخطر ندارد و در واقع ، در بیشتر موارد ، انتخاب به مراتب بهتری خواهد بود. اگر چیزی باشد که احساس می کنید به راحتی می توانید پول خود را از دست بدهید ، از باز کردن یک فروشگاه دیگر است.

سرمایه گذاری

چرا اداره یک فروشگاه اینترنتی هزینه کمتری دارد؟ در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

فروش در تبلیغات

تبلیغات دیجیتالی در مقایسه با کانالهای سنتی ارزان قیمت است و می توان آنرا آسان تر تنظیم کرد تا متناسب با بودجه های مختلف باشد. شما می توانید از ترکیبی از سنتی و دیجیتالی استفاده کنید تا کل عملیات خود را به بازار عرضه کنید ، یا حتی به دیجیتال در درجه اول تغییر دهید و هزینه زیادی صرفه جویی کنید.

قیمت

ایمیل فقط یک نمونه از یک ابزار دیجیتالی ساده است که یک روش مقرون به صرفه و ساده برای ارسال اطلاعات به بازارهای بخش بندی شده است (اگر می خواهید در زمینه بازاریابی ایمیل شروع به کار کنید ، یک ابزار ساده مانند MailChimp را بررسی کنید).

دیجیتال

صرفه جویی در کارکنان

شما نیازی به پرداخت هزینه های پرسنل حضوری ندارید و در حقیقت می توانید به جای کمک مستقیم ، چیزی را مانند یک چت بات در رسانه های اجتماعی و فعالیت های خدمات مشتری خود ادغام کنید. اگر به دنبال افرادی هستید که بتوانید خدمات مشتری یا سایر فعالیت ها را بصورت ۲۴ ساعته انجام دهید ، استخدام یک دستیار مجازی خارج از کشور یا متخصص بازاریابی شوید.

استخدام

صرفه جویی در اجاره

هزینه های اولیه مربوط به راه اندازی و نگهداری وب وجود خواهد داشت – به عنوان مثال ، یک حساب کاربری Shopify در وب سایت فعلی شما یا حتی انجام یک تعمیرات اساسی. Shopify سالانه فقط چند هزار هزینه دارد و برای این هزینه ، شما همچنین از سایر ویژگی های داخلی استفاده خواهید کرد که به شما کمک می کند تا تجارت راحت تر ما را اداره کنید. این به ویژه در صورتی صورت می گیرد که در حال حاضر هزینه ای برای ذخیره موجودی پرداخت کرده اید و مایل هستید از مکان خود حمل کنید.

هدف گذاری بهتر و شخصی سازی بیشتر

بازاریابی دیجیتال و مدلهای فروش مانند مدلهایی که از تجارت الکترونیکی استفاده می کنند ممکن است به شما امکان دهد اطلاعات و داده های مشتری را آسانتر از کانالهای سنتی جمع آوری ، ترکیب و استفاده کنید. این به ویژه در مواردی که فعالیت های نگهداری مانند برنامه های وفاداری مشتری را در نظر می گیرید – در اصل می توانید عادات خرید آنها را با دقت بیشتری دنبال کنید که این امکان را فراهم می کند تا از طریق روش دقیق تر بازاریابی و تلاشهای تبلیغاتی را هدف بگیرید.

برای این منظور ، خواهید فهمید که فرصت بیشتری برای شخصی سازی تبلیغات و سایر پیشنهادات خود دارید زیرا داده هایی در مورد مشتریان خود دارید که به طور خودکار در سیستم ادغام شده اند. اگر می دانید که چگونه آمازون مواردی را که فکر می کند دوست دارید ، “توصیه می کند” ، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. همچنین می توانید براساس موقعیت مکانی خاص ، عادات خرج کردن یا نرخ ترک سبد خرید ، بخش بندی و شخصی سازی کنید.

خرید و فروش متقابل نیز ممکن است آسان تر شود زیرا شما با مشکل رو در رو در رو گیر نیستید که در صورت احساس فشار ممکن است مشتری خاموش شود. شما به سادگی می توانید sموارد ضروری برای افزودنیها به عنوان بخشی از روند خرید ، اجازه دهید تا خریدار از آنجا برود.

جریانهای مختلف ترافیکی

احتمالاً قبلاً یک وب سایت برای پشتیبانی از مشاغل خود تنظیم کرده اید ، اما آیا این میزان رفت و آمد زیاد است؟ ایجاد حضور آنلاین می تواند به شما در درک بهتر بازار کمک کند تا بتوانید محصولات جدید و خلاقانه ای را به آنها ارائه دهید و همچنین فروشگاه اینترنتی خود را ارتقا دهید.

چگونه این کار را می کنید؟ بهینه سازی موتور جستجو در سایت شما مهم و کلیدی است و استراتژی بازاریابی دیجیتال می تواند هنگام تحقیقات مشتری و هدف قرار دادن بازاریابی شما بصورت آنلاین و آفلاین بسیار زیاد باشد.

به راحتی مقیاس و رشد کنید

یکی از مهمترین مزایای اجرای یک تجارت آنلاین این است که می توانید بودجه خود را به راحتی مطابق با سایر جنبه های شغلی بهینه سازی و مقیاس بندی کنید ، و اگر می بینید که مشتری شما گسترش می یابد و رشد می کنید ، مقیاس کاری آن چندان دشوار نیست.

به عنوان مثال ، اگر تبلیغات فیس بوک را اجرا می کنید ، می توانید به راحتی مطابق با رفتار خرید آنها را تنظیم کنید. و حتی اگر کمی افت و خیز پیدا کردید – بگویید ، اگر پیشنهادات شما فصلی است ، می توانید بازاریابی و موجودی خود را مطابق با این تغییرات تنظیم کنید.

یک تجربه مشتری دلپذیر تر

برای بسیاری از افراد متخصص با فن آوری که عادت به خرید آنلاین دارند ، ممکن است نمی دانند که برای بسیاری از افراد عادت شده ، این برای بسیاری از افراد تجربه ساده تر و راحت تر است. نه تنها مشتری لازم نیست آسایش خانه خود را ترک کند بلکه از این کار جلوگیری می کند که از ترافیک ، پارکینگ و فروشندگان فشار وارد کند که سعی دارند مکالمه شما را با یک دوست بالا برده یا قطع کنند.

هنگامی که یک فروشگاه درست راه اندازی شده است ، سهولت جستجو ، مرور و سفارش می تواند به راحتی از هزینه اضافی حمل و نقل بالاتر باشد. این خصوصاً در مورد ویژگیهای خاص مانند چتهای زنده که برای پاسخ به سؤالات مشتری ۲۴-۷ تنظیم شده است ، رخ می دهد ، شاهدی که اگر در نظر بگیرید برون سپاری یا چت چت ها را در خارج از کشور مقرون به صرفه تر می کنید.

درآمد منفعل

اگر بتوانید فروشگاه خود را به صورت ۲۴-۷ باز نگه دارید و بتوانید پیشنهادات خود را به مخاطبان جهانی گسترش دهید ، این بدان معنی است که شما توانایی ایجاد یک جریان درآمد منفعل را دارید – یعنی درآمد شما لزوماً متکی به فروشندگان بزرگ نیست. یا ساعات کار هنگامی که شما و مشتریان دیگر محدود به لجستیک مانند مکان و زمان روز نیستید ، فرصت های زیادی برای افزایش درآمد به روش های جدید دارید.

چیزهایی که باید به آن توجه داشته باشید (اشکالاتی احتمالی)

اگرچه در بیشتر موارد باز کردن یک مؤلفه تجارت الکترونیکی در تجارت شما نسبتاً روان و کم خطر خواهد بود ، می خواهید چند نکته را در نظر داشته باشید. از یک چیز ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که در یک توسعه دهنده وب / طراح (یا آژانس) کاملاً حرفه ای سرمایه گذاری می کنید تا به شما در تنظیم یک سیستم محکم برای وب سایت خود کمک کند که در طی مدت طولانی پایدار و ایمن باشد.

یکی دیگر از ضررهای دیگر مربوط به محصولات شما است. به عنوان مثال ، اگر چیزی پوشیدنی و متناسب با آن داشته باشید ، دشوار است که مردم بدانند که چه چیزی را می گیرند. برای این منظور ، شما باید اطمینان حاصل کنید که یک سیاست بازگشتی یا مبادله ای را برای مشتریان فراهم کرده اید تا بدانند که ارزش آن را دارد زیرا آنها در واقع نمی توانند موارد را امتحان کنند.

نتیجه گیری

به معنای کلی ، شروع یک تجارت تجارت الکترونیکی ، خواه شما یک فروشگاه آجر و ملات داشته باشید ، معمولاً بسیار آسان ، کم خطر و کم هزینه است. تا زمانی که محصولات خود را عاقلانه انتخاب کرده و یک برنامه تجاری مناسب داشته باشید ، در دراز مدت پتانسیل زیادی برای درآمد منفعل و ROI بالا وجود دارد.

تجارت الکترونیکی مطمئناً ممکن است برای همه مناسب نباشد ، یا حتی ممکن است زمان مناسبی برای شما نباشد ، اما مهم است که اگر یک عملیات خرده فروشی یا حتی ایده ای را که می خواهید وارد کنید ، یک استراتژی مبتنی بر تجارت الکترونیکی در نظر بگیرید. اقدام در طی چند سال آینده