تبلیغات استوری اینستاگرام چیست؟

استوری های اینستاگرام فیلم هایی در زمان واقعی است که فقط ۲۴ ساعت طول می کشد. اگر هنوز آنها را ندیده اید ، آنها را به عنوان حباب های کوچک دور که در بالای فید اینستاگرام شما نشان می دهد ، خواهید دید.

برای مشاهده یک داستان ، کافی است به قسمت بالای خوراک نگاه کنید ، انگشت خود را روی داستان قرار دهید و آن را نگه دارید. برای جستجوی داستانی که انگشت خود را به سمت چپ بکشید ، و سپس به صورت خودکار به داستان بعدی منتقل می شوید. داستان ها ویژگی “مانند” را ندارند اما به شما امکان می دهند مستقیماً نظر دهید یا پیام دهید.

بخشی از داستان این است که کاربران اکنون می توانند بین داستان ها تبلیغ کنند ، بنابراین کاربران آن را در حالی که مجموعه داستان ها در حال اجرا هستند ، می بینند. قرار است تبلیغات نیز “داستان” باشد تا تجربه کاربری یکنواخت به نظر برسد. تبلیغات تمام صفحه است و ممکن است طول آن ۱۵ ثانیه باشد.

همه موارد اعتیاد به مواد مخدره چیست؟

اعتیاد

طبق آمار Statistica ، Instagram Stories از اکتبر سال ۲۰۱۷ ۳۰۰ میلیون کاربر روزانه داشت. با ارائه یک تجربه تعاملی تر و شخصی تر ، Stories بازدید کنندگان را تشویق می کند که بیشتر به این سمت بپیوندند – طبق اینستاگرام ، کاربران Stories تمایل دارند ۳۲ دقیقه بیشتر در روز بمانند. نسبت به قبل.

در اینجا فقط چند مزیت استفاده از تبلیغات اینستاگرام برای تجارت وجود دارد:

   

 • اینستاگرام دارای بیش از ۸۰۰۰۰ کاربر فعال است ، بنابراین پایگاه مخاطبان در حال حاضر در آنجا هستند

   

 • اینستاگرام و فیس بوک (تبلیغات) اکنون به هم متصل شده اند ، بنابراین می توانید یک آگهی هدفمند ایجاد کرده و به سرعت آن را در چند کانال اجتماعی دریافت کنید

   

 • اینستاگرام بالاترین میزان تعامل هر بستر اجتماعی را دارد

   

 • به گفته Sprout Social ، بیش از ۷۰٪ مشاغل ایالات متحده از اینستاگرام استفاده می کنند ، این بدان معنی است که نه تنها کار می کند ، بلکه احتمالاً باید در آنجا حضور داشته باشید تا بتوانید با رقابت خود مطابقت داشته باشید

   

 • اینستاگرام بر اساس میزان دسترسی به جای لایک یا نظر ، معیارهایی را ارائه می دهد

   

 • اینستاگرام در ابتدا برای موبایل ساخته شده است بنابراین همیشه سازگار است
 • موبایل

Instagram vs Snapchat: کدام یک برای بازاریابی بهتر است؟

اینستاگرام در ابتدا ویژگی تبلیغات استوری خود را راه اندازی کرد و در تلاش برای رقابت با اسنپ چت ، آن را در دسترس همه مشاغل قرار داد.

از ژوئن سال ۲۰۱۷ ، اینستاگرام اعلام کرد که موارد زیر از رقبای اصلی خود بزرگتر شده است و تعداد بیشتری از آنها روزانه بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر دارد. از آن زمان به بعد ، چندین ویژگی از جمله ظرفیت پیگیری هشتگ ، برچسب های ویژه ، ابزار طراحی و فیلترهای چهره را اضافه کرده است.

برای این منظور ، تقریباً شبیه Snapchat است – اما آیا برای نیازهای بازاریابی شما بهتر است؟

واقعیت این است که هر کسی انتخاب یکپارچه سازی تبلیغات تبلیغاتی را دارد که برای مخاطبان خود اتفاق می افتد و بسترهای مختلف در جمعیت شناسی و غیره متفاوت خواهد بود.

در حالی که این دو کاملاً شبیه به هم هستند ، اما اینستاگرام مخاطب بزرگتر و تعامل بهتری دارد و همچنین استفاده از آن نیز ساده است. بسیاری از مردم می دانند که چگونه از آن استفاده کنند فقط به این دلیل که مدت زمان طولانی تری است ، به این معنی که پتانسیل بهتری برای تعامل بیشتر وجود دارد.

اینستاگرام همچنین از مدیر تبلیغات فیس بوک استفاده می کند ، که نه تنها کاربر پسند است بلکه در صورت ایجاد یک تبلیغ در فیس بوک نیز می تواند “دو پرنده را با یک سنگ بکشد” و سپس می تواند مستقیماً در یک مرحله به اشتراک بگذارید.

آیا مزایای استفاده از اسنپ چت وجود دارد؟ مطمئن! این کوچکتر است ، بنابراین کمتر رقابت وجود دارد. این یک برنامه شخصی و اجتماعی تر از اینستاگرام است ، و از این رو تمایل به داشتن جمعیتی جوان تر است ، بنابراین اگر محصولات یا خدمات شما بیشتر به نوجوانان و ساعت ۲۰ نزدیک می شوند ، می تواند یک بستر مناسب برای آزمایش باشد.