با یک تاریخچه ۱۵۰ ساله (امسال سالگرد بزرگ است) ، جان لوئیس از قدرت به قدرت رفته است. Diversification هم به ماندگاری و هم در ادامه موفقیت این شرکت مستقر در انگلستان کمک کرده است و کلید موفقیت آن است. مانند بسیاری از شرکتهای بزرگ ، مشارکت جان لوئیس نیز راهکارهای بازاریابی دیجیتال را پذیرفته است – و این به واسطه بازپرداخت آن پرداخت می شود. در برابر شرایط جوی خرده فروشی ، غول خیابان بالا با تعطیل شدن سال گذشته چهره های چشمگیر را اعلام کرد. راز موفقیت بازاریابی دیجیتال جان لوئیس چیست؟ در واقع کاملاً ساده و به هیچ وجه یک راز نیست – این موبایل را در قلب استراتژی خود قرار داده است. در اینجا برخی از مناطق اصلی که جان لوییس از طریق تلفن همراه روی آن متمرکز شده است آورده شده است:

موبایل

خرید موبایل

خرید آنلاین به مدت طولانی مدتی به عنوان بخش اساسی استراتژی های تجارت خرده فروشان شناخته شده است ، اما اهمیت موبایل علاوه بر این ، اخیراً است. همانطور که eConsultancy می گوید ، مصرف کننده کمتر علاقه ای دارد که از چه وسیله ای برای خرید استفاده کند. فارغ از بسترهای نرم افزاری ، آنها بیشتر به یک تجربه مداوم نگران هستند. جان لوئیس نمونه عالی شرکتی است که در بازاریابی موبایل سرمایه گذاری کرده است – در روز کریسمس سال گذشته ، ۷۵٪ از ترافیک آنلاین این شرکت از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام شده است.

سرمایه گذاری

کلیک کنید و جمع کنید

ترکیب روشهای خرید آفلاین و آفلاین ممکن است کلید موفقیتهای اقتصادی جان لوئیس در دوره های اخیر باشد. Click and Collect خدماتی است که بسیاری از مشاغل معرفی کرده اند. این امر شامل خرید آنلاین و جمع آوری حضوری محصولات ، برطرف کردن مرد میانسالی با از بین بردن زایمان است. در مورد جان لوئیس ، سیستم Click و Collect سال گذشته نسبت به ۱۲ ماه گذشته ۶۰٪ افزایش یافته بود. این برنامه همچنین دارای یک اسکنر بارکد است تا مشتریان بتوانند سهام آنلاین کالای مورد نظر خود را در فروشگاه بررسی کنند. به نظر می رسد ترکیب تجربیات آنلاین و آفلاین برای جان لوئیس به خوبی کار می کند.

اقتصادی

سرعت

زمان برای هر مصرف کننده ماهیت دارد. همه می خواهند محصول خود را در اسرع وقت انسانی و موبایل دریافت کنند در اینجا یک مزیت بزرگ است. همه چیز از زمان بارگیری در یک دستگاه تلفن همراه ، تا میزان قدم هایی که از انتخاب گرفته تا معامله انجام می دهد ، تا چه مدت زمان رسیدن کالای مورد نیاز برای خریدهای بعدی توسط مشتری منعکس می شود. در حالی که جان لوئیس بهترین گلزن برای سرعت نبود (شش نفر از ده) ، چیزهای دیگری که باید در نظر بگیرید این است که یافتن آنچه در سایت موبایل می خواهید چقدر سریع و آسان است. چیزی که جان لوئیس در آن کاملاً خوب است.

به طور کلی ، پمپ کردن منابع به بازاریابی موبایل سرمایه گذاری در آینده تجارت شما است. همانطور که جان لوئیس نشان می دهد ، آغوش بازاریابی دیجیتال می تواند سود و تعامل مصرف کننده شما را بالا ببرد. اگر می خواهید در مورد بازاریابی تلفن همراه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، یک دیپلم حرفه ای در بازاریابی موبایل ارائه می دهیم ، متناسب با نیازهای تلفن همراه. اطلاعات بیشتر در اینجا

دیجیتال