۸۱٪ هزاره ها یک بار در روز توییتر را چک می کنند ، ۷۶٪ از کاربران فیس بوک روزانه از سایت بازدید می کنند و ۳۵٪ از افراد روزانه چند بار اینستاگرام را بررسی می کنند. به لطف رشد فناوری های دیجیتال و برجستگی دستگاه های تلفن همراه ، ما دائماً در ارتباط هستیم و رسانه های اجتماعی یکی از اصلی ترین کانال های ارتباطی مورد نظر ما هستند.

دیجیتال

۸۱٪ هزاره ها یک بار توییتر را چک می کنند.

این توییت

کانال های اجتماعی جزء لاینفک زندگی شخصی و حرفه ای است. برای بسیاری از مشاغل ، رسانه های اجتماعی اکنون ثابت در ترکیب بازاریابی خود قرار دارند و بستر مناسبی را برای ایجاد برند ، خدمات به مشتری و تبدیل فراهم می کنند.

۷۶٪ از کاربران فیس بوک روزانه از سایت بازدید می کنند.

این توییت

این که آیا شما فقط با بازاریابی رسانه های اجتماعی شروع کرده اید ، یا کمی با تجربه تر هستید ، بهترین راهنمای عملی ما به عنوان یک مرجع مفید برای اطمینان از استفاده بیشتر از تلاش های شما استفاده می شود!

۱ data جمع آوری داده ها

در یک دوره دیجیتالی مبتنی بر داده ، دانش مترادف موفقیت است. هرچه بینش های شما دقیق تر باشد ، می توانید نقاط قوت و ضعف موجود در ویژه گرایی اجتماعی را شناسایی کرده و رویکرد خود را اصلاح کنید. خوشبختانه ، ابزارهای گوش فراگیری اجتماعی فراوانی وجود دارد که می توانید از آنها برای بهره گیری از اطلاعات ضروری که باعث بازاریابی در رسانه های اجتماعی شما می شود ، استفاده کنید و درک بهتری از مخاطبان هدف ، رقبای خود و نام تجاری خود به شما ارائه می دهیم.

می توانید از ابزاری مانند BuzzSumo استفاده کنید تا دریابید که کدام یک از محتوای رقبای شما در انواع مختلف کانالهای اجتماعی ، از فیس بوک تا LinkedIn بهترین عملکرد را دارند. شما همچنین می توانید محتوای اجتماعی با گرایش بالا را در صنعت خود مشاهده کنید – این که به چه کسی تولید می کند ممکن است به شما در شناسایی رقبای اضافی کمک کند! تنظیم گوگل Alerts یک روش ساده دیگر برای نظارت بر رقابت است. می توانید اعلان ها را بر اساس انواع کلمات کلیدی ، از جمله مارک های رقبای خود ، دریافت کنید. می توانید برای نظارت بر حساب های خاص اجتماعی و هشتگ ها ، جریان هایی را در Hootsuite تنظیم کنید. از این ابزارها استفاده کنید تا مشخص شود که چگونه رقبا در تعامل با طرفداران خود قرار می گیرید و چه زمانی ، نوع محتوایی که آنها استفاده می کنید ، و چه کسی در نتیجه درباره آنها صحبت می کند.

برای درک بهتر مخاطبان خود ، می توانید دوباره از BuzzSumo استفاده کنید تا بیشترین محتوای مشترک خود را شناسایی کنید و عملکرد آن را بر اساس تعدادی از معیارها از قالب تا طول فیلتر کنید. هرچه بیشتر درباره ترجیحات مخاطبان خود آگاهی داشته باشید ، می توانید پست های اجتماعی خود را متناسب کنید!

در آخر ، از Sprout Social برای گزارش دقیق درباره عملکرد کانالهای اجتماعی خود استفاده کنید. دریابید که کدام یک از پست های شما بیشترین مشغله را ایجاد می کنند ، و می توانید تأثیر بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را به حداکثر برسانید!

۲ channels کانال های خود را انتخاب کنید

هنگامی که شما در مورد نیازها و ترجیحات مخاطبان خود ، و همچنین از رقبای خود مطلع شوید ، تصمیم می گیرید که کدام کانال های اجتماعی را اتخاذ کنید باید یک تمرین نسبتاً آسان باشد! توجه به مخاطب مورد نظر شما نیز مهم است. در این پست ، نمای کلی از مشخصات جمعیتی رسانه های اجتماعی برای هر یک از کانال های اصلی اجتماعی ، از جمله فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و گوگل+ ارائه شده است.

شما می توانید با در نظر گرفتن جمعیتی مخاطبان موجود خود از این بینشها پشتیبانی کنید. Sprout Social اطلاعات جنسیت ، سن و موقعیت مکانی پیروان اجتماعی شما را جمع آوری می کند ، که به شما می دهد بینش افرادی را که در حال حاضر با شما درگیر هستند ، بصیرت بخشید. ابزار بینش مخاطب فیس بوک همچنین داده های ارزشمندی را بر اساس هرکدام از افراد متصل به صفحه شما یا هر کس در Facebook به شما ارائه می دهد. شما می توانید به وضعیت ارتباط این کاربران ، سطح تحصیلات و عنوان شغلی این کاربران نگاهی بیندازید تا چند دسته را نام ببرید.

به طور مشابه ، تجزیه و تحلیل مخاطبان توییتر به شما امکان می دهد تا پیروان خود یا همه کاربران توییتر را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید تا درمورد علایق آنها اطلاعات کسب کنید.

پس از جمع آوری اطلاعات جمعیتی کافی ، قبل از نهایی کردن انتخاب کانال خود باید عوامل دیگری را در نظر بگیرید. منابع پرسنلی یک جنبه مهم در روند انتخاب است زیرا این زمان را برای مدیریت رسانه های اجتماعی در اختیار شما قرار می دهد. اگر یک عضو تیم در دسترس شماست ، پس تلاش برای ایجاد یک نام تجاری در پنج کانال رسانه اجتماعی ممکن است غیر واقعی باشد.

نوع سازمانی که برای آن کار می کنید و صنایعی که در آن شرکت می کنید نیز عامل هستندمورد نیاز است که باید در نظر گرفته شود به عنوان مثال ، اگر برای یک شرکت ساختمانی کار می کنید که به سازندگان می فروشد و مواد را به سازندگان می فروشد ، ممکن است بخواهید روی یک پلتفرم خاص B2B مانند لینکدین سرمایه گذاری کنید. اگر شما یک خرده فروش مد هستید که می خواهید محصولات متنوع خود را به نمایش بگذارید ، ممکن است کانال های بصری مانند پینترست و اینستاگرام مناسب تر باشند.

سرمایه گذاری

توصیه شده ترین روش برای شروع کوچک است تا تلاشهای شما بطور نازک پخش نشود. در ابتدا دو کانال اجتماعی را مدیریت کنید ، عملکرد خود و تلاش لازم را ارزیابی کنید و می توانید بر این اساس بسترهای بیشتری را انتخاب کنید!

علاقه مندید

۳ a یک تقویم محتوا ایجاد کنید

محتوا با دقت ایجاد شده و با دقت ایجاد شده یک جنبه اساسی برای هر استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی است و اغلب می تواند تعیین کند که آیا آن شکوفا است یا شکوفا می شود. محتوایی که در کانالهای اجتماعی خود ارسال می کنید می تواند تعامل را افزایش دهد ، دنبال کننده های جدیدی را بدست آورد و روی دسترسی و هویت برند شما تأثیر مثبت بگذارد.

گوش دادن به اطلاعات اجتماعی و جمع آوری داده های جمعیتی به شما می دهد درک در مورد مضامین و قالب های محتوا که بیشتر با مخاطبان خود طنین انداز است ، خواه یک مقاله وبلاگ ۱۰۰۰ کلمه ای یا مصاحبه ویدیویی باشد. وقتی تصمیم گرفتید که چه چیزی را ارسال کنید ، باید تصمیم بگیرید چه زمانی را ارسال خواهید کرد.

در صورت امکان ، باید یک تقویم محتوا ایجاد کنید و آنچه را که چند ماه قبل از آن منتشر می کنید (برخی از بازاریابان رسانه های اجتماعی ممکن است تقویم خود را هر دو ماه یکبار به روز کنند ، برخی دیگر ممکن است آن را یک چهارم یک بار به روز کنند.) می توانید از یک قالب صفحه گسترده ساده در اکسل استفاده کنید یا صفحات گوگل و از عناوین زیر استفاده کنید:

   

 • عنوان محتوا
 •  

 • قالب محتوا
 •  

 • توضیحات
 •  

 • کلمات کلیدی
 •  

 • فراخوانی به عمل
 •  

 • کانالها

این به شما کمک می کند تا یک استراتژی دقیق تر برای ارسال را ایجاد کنید که به شما امکان می دهد برای برنامه های فصلی ، کمپین های مهم و سایر تاریخ های مهم در کالای سازمان خود برنامه ریزی کنیداندر

برنامه ریزی

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که یک تقویم محتوا می تواند یک سند روان باشد و لازم نیست به طور محکم به مطالبی که بیان کردید بچسبید – باید بتوانید رویکرد خود را مطابق با هرگونه تحول یا پیش بینی نشده پیش بینی کنید.

هنگامی که تقویم خود را ایجاد کردید ، می توانید از یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی مانند Buffer استفاده کنید تا پست های اجتماعی خود را از قبل در بین کانال های مختلف برنامه ریزی کنید. می توانید از طریق حساب های Facebook ، Twitter ، لینکدین و گوگل+ خود به صورت متقاطع پیام ارسال کنید یا پست های خود را بر اساس کانالی که می خواهید برای ارسال آنها ویرایش کنید ، ویرایش کنید. بافر بطور خودکار پیوندها را کوتاه کرده و تصاویر را به تصویر می کشد ، حداکثر تعامل رسانه های اجتماعی شما.

۴ advertising تبلیغات پولی را در نظر بگیرید

تبلیغات راه اندازی شده با راهبرد رسانه ای رسانه های اجتماعی باعث افزایش سودمندی برای محتوای اجتماعی است که به صورت ارگانیکی توزیع می کنید. با گزینه های پیشرفته هدف گذاری و کنترل دقیق بودجه ، می توانید بازاریابی در رسانه های اجتماعی خود را بالا ببرید و تضمین کنید که برند شما خود را به بزرگترین ، مرتبط ترین مخاطب ارتقا می بخشد

برای به دست آوردن بیشترین استفاده از تبلیغات پرداخت شده خود ، ابتدا باید تصمیم بگیرید چه کسی را انتخاب کنید. تصمیم گیری در مورد جذب پیروان جدید و بارگیری مجدد کاربرانی که از قبل از برند شما آگاهی دارند ، به شما کمک می کند تا چه نوع تبلیغاتی را برای اجرا و همچنین تخصیص بودجه خود تشخیص دهید. همچنین مهم است که اهداف کلی بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را به خاطر بسپارید ، از این رو ، آنها به سمت ترافیک بیشتر به صفحه محصول رانده شوند ، “لایک” بیشتری کسب کنند یا نرخ تبدیل شما را افزایش دهند. به عنوان مثال مدیر تبلیغات فیس بوک به شما امکان می دهد یک کمپین تبلیغاتی را کاملاً بر اساس چنین اهدافی ایجاد کنید.

عامل بعدی که باید به آن توجه کنید کانال های اجتماعی است که می خواهید از طریق آن تبلیغ کنید. آیا می خواهید کانال دیگری را که قبلاً از آن نتایج قابل توجهی برخوردار هستید استفاده کنید ، یا می خواهید حضور قوی تری ایجاد کنید؟ این همچنین مربوط به نوع تبلیغی است که می خواهید اجرا کنید ، تبلیغ حساب توییتر خود برای اهداف کسب یا افزایش یک پست فیس بوک با هدف تعامل.

۵ effectiveness اثربخشی خود را اندازه بگیرید

آخرین و مهمترین مرحله در هر کمپین بازاریابی دیجیتال اندازه گیری است. مانند تمرینهای جمع آوری داده های اولیه ، سنجش اثربخشی فعالیت بازاریابی رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تا رویکرد خود را بهینه کرده و موفقیت مداوم را تضمین کنید. برای به دست آوردن این بینش ها می توانید از طیف وسیعی از ابزارهای تحلیلی استفاده کنید.

سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی که از آنها استفاده خواهید کرد ، از جمله Facebook ، Twitter و لینکدین ، ابزارهای تجزیه و تحلیل بومی را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید تا داده های عملکرد را بر اساس کانال خاص برای شما فراهم کنند. مدیران تبلیغات آنها همچنین اطلاعاتی در مورد عملکرد تبلیغات فردی ارائه می دهند. این روش ایده آل است اگر می خواهید نگاهی دقیق تر به نحوه مدیریت کانال های خود داشته باشید.

یک جایگزین سطح بالا و کارآمد استفاده از ابزاری است که داده ها را از منابع گوناگون جمع می کند و آنرا در یک گزارش آسان برای هضم ترکیب می کند. Buzzsumo داده های مربوط به سهام اجتماعی را جمع می کند ، Hootsuite معیارهای تعامل استاندارد را ردیابی می کند و Cyfe داشبورد کسب و کار همه در یک است که بر روی نام های تجاری ، رشد پیروان و جمعیتی نظارت خواهد کرد.

برای یک شیرجه دقیق تر در معیارهای رسانه های اجتماعی که اهمیت و نحوه سنجش آنها وجود دارد ، می توانید راهنمای کامل ما را در اینجا ببینید.

نظرات خود را در مورد آنچه باعث می شود بهترین راه حل برای بازاریابی رسانه های اجتماعی در بخش نظرات در زیر باشد به ما اطلاع دهید!

پست های مرتبط:

   

 • ۷- راه های تبدیل شدن به بهترین بازاریاب دیجیتال
 •  

 • نحوه راه اندازی ردیابی تجارت الکترونیکی
 •  

 • نحوه اندازه گیری بازاریابی محتوای شما
 • بازاریابی محتوا

   

 • چگونه می توان محتوای بومی خود را برجسته کرد
 •  

 • آیا باید در بازاریابی دیجیتال شغلی انتخاب کنید؟

Previous

۸ راه های شناس...

Next

...

Percon - Copyright 2018. All Right Reserved. Design by Tortoiz.
بروشور دوره بازاریابی رسانه های اجتماعی
به * – هیچ آموزش برای مشارکت آموزشی خودآموز شرکت مشارکت آموزشی
نام *
نام خانوادگی *
وضعیت چشم انداز -None-A Lead New- بدون تماس با B 10٪ NotualCC 30٪ InD واجد شرایط ۵۰٪ ثبت نام تأیید شده / پرداخت نشده ۷۰٪ ثبت نام تأیید شده ۸۰٪ برنامه StageF 90٪ صورتحساب G 95٪ سپرده پرداخت شده ۱۰۰٪ PaidI 0٪ سرب واجد شرایط OutJ PostponedK LostL DuplicateM به یک PartnerN به اطلاعات مربوط به اشتباه کاذب مراجعه شده است تلفن تلفنی نیست کار نمی کند مراجعه به مجوز SalesP به بازاریابی مراجعه شده به مشاغل وب سایت مراجعه به مشاغل TeamP ارجاع شده به TeamP ارجاع شده به Corporate TeamQ مراجعه شده توسط یک پرسشنامه / StudentR بسته شده توسط عملیات
ایمیل *
نام شخص
تلفن *
کشور * -None-متحده KingdomUnited StatesIrelandAustraliaAfghanistanAland IslandsAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua و BarbudaArgentinaArmeniaArubaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia و HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish اقیانوس هند TerritoryBrunei DarussalamBulgariaBurkina FasoBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral آفریقایی RepublicChadChileChinaChristmas IslandsCocos (کیلینگ) IslandsColombiaComorosCongoCongo، دموکرات RepublicCook IslandsCosta RicaCote D’IvoireCroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial جزایر GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFalkland (مالویناس) جزایر فارو IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaFrench سرزمین های جنوبی گابن ، گامبیا ، جورجیا آلمان ، Gana GibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea-BissauGuyanaHaiti جزایر هارد و جزایر مک دونالد هولی را مشاهده کنید (V atican شهر کشور) HondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIran، RepublicIraqIsle اسلامی ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKorea، RepublicKorea، RepublicKosovoKuwaitKyrgyzstanLao دموکراتیک خلق، حزب دموکرات RepublicLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyan عرب JamahiriyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacaoMacedonia مردم، یوگسلاوی سابق RepublicMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesia، فدرال StatesMoldova، RepublicMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMozambiqueMyanmarNamibiaNauruNepalNetherlandsNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNiueNorfolk IslandNorthern IrelandNorthern مارینا IslandsNorwayOmanPakistanPalauPalestinian قلمرو، OccupiedPanamaPapua جدید GuineaParaguayPeruPhilippinesPitcairnPolandPortugalPuerto RicoQatarReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint HelenaSaint کیتس و NevisSaint لوسیا سنت پیر و میکلون Saint Vincent & The GrenadinesSamoaSan MarinoSao تومه و PrincipeSaudi ArabiaSenegalSerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth گرجستان و ساندویچ جنوبی IslandsSpainSri LankaSudanSurinameSvalbard و ژان MayenSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian RepublicTaiwan عرب، استان ChinaTajikistanTanzania، ایالات RepublicThailandTimor-LesteTogoTokelauTongaTrinidad و TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks و کیکو IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited عرب EmiratesUnited ایالات جزایر کوچک حاشیهای NamVirgin IslandsUruguayUzbekistanVanuatuVenezuelaViet، جزایر BritishVirgin، USWallis و FutunaWestern SaharaYemenZimbabweZambia
کی می خواهید تحصیل کنید؟ -هیچ- به محض وجود مکانی در ۱-۳ ماه در ۳-۶ ماه فقط در حال حاضر تحقیق می کنید
عضویت در خبرنامه
استعلام رویداد
ابتدا روی کانال کلیک کنید
کانال آخرین کلیک
متوسط ​​آخرین کلیک
ابتدا روی صفحه فرود کلیک کنید
صفحه فرود آخرین کلیک
ابتدا روی کمپین کلیک کنید
کمپین آخرین کلیک
مدت آخرین کلیک
صفحات بازدید شده
تعداد بازدیدهای وب سایت
زمان در وب سایت گذشت
منطقه زمانی
دوره
دوره علاقه -None-PDDM-WebPG-WebMA-WebPDMM-WebPDSM-WebPDSMM-WebPDSP-WebPDDS-Web Modules IndividualCorporate StudentCorporate OptionunityPartnociation OptionunityReferred از Persessect / StudentRefer to IBATRefer to ECommerce for Review
فرم URL