دانلود پایان نامه

دانلود متن کامل پایان نامه هنر خیاطی با فرمت ورد word

مقدمه

گاهی اوقات وقتی انسان به اسم رشته ای فکر می کند مطلب را بسیارساده می انگارد و مانند خیاطی، یاد نخ و سوزن و مقداری پارچه که پوشش را برای انسان به ارمغان می آورد.
اما هنگامی که به صفت پوشاک فکر می کنید یا به انواع مدهای روز ایران و جهان می اندیشید و یا زمانی که رنگ ها و طرح های متفاوت را به دقت بررسی می کنید متوجه پیچیدگی های تولید و بازاریابی و رقابت سنگین کشورها می شوید.
شرایط اقلیم، اقتصادی، فرهنگی و آداب و رسوم اجتماعی تنوع لباس ها را در یک کشور آنچنان پیچده نموده که بررسی پوشاک و پوشش یک کشور مانند یک پروژه عظیم است.
تاثیرات فرهنگی لباس، نگاه اجتماعی مردمان یک کشور به طرح لباس و بحث مد و مدگرایی جزء اساسی ترین مطالب این صفت است.
هنر با ارزش طراحی و دوخت لباس با جلوه گری جنبه های گوناگون هنری می تواند در سطوح وسیع اقتصادی خودنمائی کند.
مبانی هنرهای تجسمی، اصول طراحی لباس و آناتومی بدن انسان، برش و دوخت لباس زنانه و کودک و تزئین اتاق خواب کودک، الیاف نساجی، رنگ شناسی تخصصی لباس، روش های تولید لباس( سری دوزی از مواردی است که هنرجویان در طی تحصیل با آن آشنا می شوند).
تاریخچه هنر خیاطی

هنر رهگشای کار است که هستی را جنبش درآورده و تازه تر از تازه می سازد و هنر ارزنده ای که پوشش بیرونی هستی را جمال می بخشد.
در زمان گذشته پارچه را روی اندام افراد قرار داده و فرم دلخواه در می آوردند و با کوک و سنجاق زده و اقدام به دوخت می کردند، یا برخی بر حسب تجربه و بدون الگو لباس را برش زده که نیاز به چندین پرو داشت رفته رفته با پیشرفت علم و تجربه متدهای تدوین و بصورت کلاسیک در کشورهای مختلف رایج گردید. متد گرلاوین، متد فرانسوی، متد ژاپن، متد متریک و متد مولر آلمانی دو استاد فن خیاطی به نامهای (ویونت Vionnet و شانل Shanel ) که حساسیت و استعداد خاصی نسبت به زیبایی شناسی و مسایل اجتماعی داشتند. تغییرات خطوط اندام و بدن را کشف کردند. با آنکه تعبیر و تفسیر این دو طراح متفاوت بود اما آنان را باید بوجود آورند. و مخترع اصلی لباس ساده و راحت امروز دانست.

طراحی لباس عروس هلمز توسط مشهورترین طراح دنیا 
هموطن آنلاین – گورجیو آرمانی مشهورترین طراح لباس عروس دنیا قرار است لباس عروس کتی هلمز را برای ازدواجش با تام کروز طراحی کند.

با وجود این که هنوز هیچ تاریخ رسمی برای ازدواج آن ها مشخص نشده رسانه ها حدس می زنند که این دو ازدواج خود را ماه آینده در ایتالیا برگزار خواهند کرد.
سخنگوی آرمانی گفت :” خبر سفارش لباس عروس کتی هلمز به کمپانی آرمانی صحت دارد و این لباس عروش با شکوه هرچه تمام تر توسط ما دوخته خواهد شد.”
در قرار دادی که بین این کمپانی و کروز بسته شده عکاس این کمپانی حق دارد در مراسم عروسی هلمز و کروز از این لباس بر تن هلمز عکس بگیرد و در آرشیو این کمپانی قرار دهد.

در حال حاضر آرمانی 5 لباس متفاوت برای هر لحظه از مراسم این ازدواج طراحی کرده و هلمز در شرایط متفاوت لباس های متفاوت به تن خواهد کرد.
هلمز قصد دارد برای ازدواج خود لباس چین دار بپوشد.

متن کامل را می توانید دانلود نمائید چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

با فرمت ورد word

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده اند

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

 دانلود پایان نامه در ارتباط با تاریخچه هنر خیاطی


دیدگاهتان را بنویسید