دانلود پایان نامه

دانلود متن کامل این پایان نامه با فرمت ورد word

چکیده مطلب :

این برنامه سیستم فعالیت های یکی از نمایندگی های سایپا می باشد ، که سعی شده است در این برنامه ، محیطی راحت وهمچنین به دور از سیستم دستی را برای کاربر فراهم کند .

به طور کلی روند کار در این برنامه به این قرار است : خودروی برای تعمیرات ابتدا به واحد پذیرش مراجعه کرده وبعد از ثبت اطلاعات وتایید به سالن تعمیرگاه منتقل می شود و پس از انجام تعمیرات مالک بعد از تصویه حساب وثبت عیب خودرو وفاکتور قطعات استفاده شده ،خودرو را ترخیص می کند.

دراین برنامه امکانات زیر گنجانده شده است :

  1. امکان درج ، ویرایش ، حذف و نمایش مشخصات مالک خودرو و خودرو
  2. امکان درج ، ویرایش ، حذف و نمایش کالاهای ورودی به انباروخروج از انبار
  3. صدور فاکتور قطعات استفاده شده برای مشتری
  4. امکان جستجو در حالت های مختلف
  5. امکان گزارش گیری از وضعیت موجودی انبار در هر لحظه وهمچنین وضعیت کالاهای ورودی وخروجی در یک تاریخ مشخص یا در یک محدوده ی زمانی مشخص.
  6. امکان گزارش گیری از وضعیت خودروهای پذیرش شده وترخیص شده به همراه چاپ گزارش
  7. تغییر نام کاربری وکلمه عبور کاربری

برای طراحی این برنامه از نرم افزارهای Visual Basic 6.0 (زبان برنامه نویسی) وپایگاه داده استفاده شده برای این برنامه Sql Server 2000 می باشد وبرای ایجاد فایل راهنما از نرم افزار Workshop Compiler استفاده شده است.

مقدمه :

با سلام به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عج) و نایب بر حقش حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای با هدف رشد وپیشرفت جلو آمدیم ،با سعی وتلاش شبانه روزی به راه افتادیم .حال این همه خستگی ارمغان شرینی برایمان دارد ، برای ایران سرافراز.

برانیم در سال تحاد ملی وانسجام اسلامی این خاک عزیز رااز وابستگی به غرب وشرق برهانیم، آباد وآزادش کنیم با همتی شگرف ، من وتو .

ایران سبز را باید طلایی کرد واینها همه از اندیشه من وتو می تراود و هدف من از ساخت این برنامه جایگزینی سیستم های قدیم . تحت Dos نمایندگی های شرکت سایپا یدک به سیستم های نوین وآسان تر کردن مراحل انجام کار در جهت برداشتن گامی به سوی جنبش نرم افزای می باشد.

و تو ای عزیزی که نمی شناسمت با توکل بر خداوند و مدد آقا امام زمان (عج) سخت کوشی را شروع کن که پیامبر (ص) فرمود : « اگر علم در ثریا هم باشد مردمانی از دیار پارس به آن دست خواهند یافت ».

منوی عملیات :

پذیرش (مالک خودرو) :

دراین فرم می توان تمامی مشتری های که تاکنون به تعمیرگاه مراجعه کرده اند را مشاهده نمود و مورد جستجو قرار داد .اگر بخواهیم مشتری جدیدی را به سیستم اضافه کنیم بر روی دکمه اضافه کلیک می کنیم ، صفحه مربوطه باز شده که ما می توانیم اطلاعات را ثبت کنیم. برای ویرایش وحذف ونمایش اطلاعات مشتری ابتدا از جدول شماره پذیرش مربوطه را انتخاب کرده و با توحه به عملیاتی که می خواهید انجام دهید ، یکی از دکمه های ویرایش ، حذف ، نمایش را انتخاب می کنید .

 متن کامل را می توانید دانلود نمائید چون فقط تکه هایی از متن پایان نامه در این صفحه درج شده (به طور نمونه)

ولی در فایل دانلودی متن کامل پایان نامه

همراه با تمام ضمائم (پیوست ها) با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند

موجود است

 

 

با فرمت ورد word

 

 

 

فایل ها برای اینکه حجم آنها پایینتر شود وراحتتر دانلود شوند با فرمت rar یا zip فشرده شده اند

برای دریافت پسورد فایل اینجا کلیک کنید

 دانلود پایان نامه نرم افزار سایپا یدک


دیدگاهتان را بنویسید